Zajęcia pozalekcyjne
w Gimnazjum nr 1 im Mikołaja Kopernika w Wejherowie
 w roku szkolnym 2016 / 2017

 

Nauczyciel prowadzący

zajęcia

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Zajęcia prowadzone w godzinach

Sala

Brzeziński M.

historia, w-f

SKS

piłka ręczna

(dz.,chł)

Środa

8,22.02;1,15,29.03;12,26.04;10,24.05;7.06.

16.15 -17.15

sala gim./boisko

konsultacje

17.05.2017r.

16.15-17.00

sala gim.

Ciapa T.

biologia, chemia

wych. 3 F

Kółko biologiczne

Środa

14.35-15.20

44

Szkolne koło turystyki pieszej

Jedna sobota lub niedziela w miesiącu

4 rajdy

Dokumentacja rajdu

Trasa wg dokumentacji

Częstka A.

j. angielski

Konsultacje

z j. angielskiego

Środa

14.25 – 15.30

52

Drewniok K.

j. niemiecki

wych. 2C

Konsultacje

z

j. niemieckiego

Środa

14.25-15.20

51

Eisner J.

j. polski

wych. 3 B

Kółko

polonistyczne

Wtorek

(od 13.02.

do31.05.2017)

14.35-15.20

21

Konsultacje

z języka polskiego

Od 08.05.2017
Wtorek

14.35-15.20
15.25-16.10

21

Zajęcia dodatkowe z języka polskiego

dla kl.3

Wtorek-3b

21,28.02;7,14,21,28.

03.2017

Czwartek-3f

23.02;

2,9,16,23,30.03.2017

15.25-16.10

8.00-8.45

21

Formella  S.

technika

Wychowanie komunikacyjne

Wtorek

31.01;14,28.02;14,28.03;11,25.04;8,25.05;

5.06.2017

15.25-16.10

30

Franek K.

logopedia,

terapia pedagogiczna,

edukacja dla bezpieczeństwa

Kółko gier logicznych

i strategicznych

Wtorek

15.20-16.10

48

Zajęcia z terapii pedagogicznej

Wtorek, środa, czwartek

wg odrębnego grafiku terapeuty

Wtorek

Środa

Czwartek

Gwizdalski P.

w-f

SKS - piłka siatkowa

Wtorek

16.15-18.30

sala gim.

SKS – LA/kula

28.02;28.03;25.04;

30.05.2017

16.15-17.00

sala gim.

Gilewicz D.

psycholog

Warsztaty rozwoju osobistego z elementami arteterapii

Czwartek

9, 30.03

27.04

18.05

15.06

14:30-16:00

30

Hinc B.

plastyka

z. artystyczne

Kółko plastyczne

Poniedziałek

15.25 -16.10

30

Jezierski K.

w-f

SKS-piłka nożna

Piątek

3.02.-26.05.2017

10.02.-26.05.2017

15.25-16.10

16.10-17.40

sala gim.

boisko

konsultacje z w-f

Piątek

(2 do16 czerwca)

15.25-16.10

sala gim.

Kleppin-Formela

j. niemiecki

Konsultacje

z

języka niemieckiego

Czwartek

14.30-15.15

51

Karszna K.

matematyka

Konsultacje

z matematyki

Klasy 1

6,20.02;6,20.03;

3,24.04;15,29.05.2017

14.35-15.20

39

Konsultacje

z matematyki

Klasy 2

30.01;13,27.02;

13,27.03;10.04;

8,22.05;5,19.06.2017

14.35-15.20

39

Konopińska-Karbownik K.

w- f

Szkolne koło PCK

Poniedziałek

15.25-16.25

mała sala gim.

basen

Poniedziałek

16.45-18.15

basen

Kowalewska K.

j. angielski

Konsultacje

z języka angielskie

Wtorek

(od 27września)

14.35-15.20

52

Kreft M.

j. niemiecki

wych. 1E

Kółko

z języka niemieckiego

Czwartek

Luty - maj

8.00-8.45

50

Kruwelski B.

w-f

SKS-piłka siatkowa dziewcząt

Poniedziałek

Czwartek

16.30-17.30

16.15-17.15

sala gim.

SKS-koszykówka

Poniedziałek

Czwartek

15.30-16.30

17.15-19.45

sala gim.

Kustusz G.

geografia

wych. 3D

Kółko geograficzne

Czwartek

14.35-15.20

36

Konsultacje

z geografii

Środa

14.35-15.20

36

Langa M.

religia

Kółko biblijne

23.02;9,23.03;

6,27.04;11,25.05.2017

14.35-15.20

3

Lilla M.

historia

wych. 2B

Kółko historyczne

Środa

15.25-16.10

33

Konsultacje

z historii

Środa

16.15-17.00

33

Merc K.

historia, WOS,

wych. do życia w rodzinie

wych. 1D

Koło ekonomiczne

Środa

(od lutego do maja)

15.25-16.10

4

Mrzygłocka M. matematyka

fizyka

wych. 2A

Kółko matematyczne

dla klas 1 i 2

7,21.02;14.03;4.04;

9,23.05.2017

14.35-15.20

3

Kółko matematyczne

dla klas 3

14.02;7,21.03;11.05;

16.05;6.06.2017

15.25-16.10

3

Konsultacje z matematyki

dla klas 1,2,3

28.02;28.03;25.04;

30.05;13.06.2017

14.35-16.10

3

Parchem-Albecka

j. polski

wych. 1A

Konsultacje

z języka polskiego

Środa

14.35-15.20

12

Pawlikowski T.

informatyka

Koło informatyczne

Czwartek

13.40-15.20

19

Szkolne koło turystyki pieszej

Jedna sobota lub niedziela w miesiącu

4 rajdy

Dokumentacja rajdu

Trasa wg dokumentacji

Pawłowski  J.

j. angielski

Konsultacje

z j. angielskiego

Środa

8.00-8.45

34

Podolska S.

bibliotekarz

Konsultacje czytelniczo-informacyjne

Środa

8.00-9.00

Biblioteka

Rohde M.

religia

Koło biblijne

6,20.03;10,24.04;

15,22,29.05.2017

15.25-16.10

26

Roszko L.

biologia

Konsultacje z biologii

Środa

14.25-15.40

gab.wicedyr

Zajęcia: powtórka przed egzaminem z biologii:

dla klasy 3a

27.02;6.03.2017

14.03.2017

13.30-14-15

14.25-15.10

44

dla klasy 3b

15,22.02;01.03.2017

13.30-14.15

8

dla klasy 3c

23.02;2,9.03.2017

14.35-15.20

44

Sępioł J.

fizyka

wych. 3 E

Kółko fizyczne

Czwartek

(1 i 2 tydzień miesiąca)

13.40-14.25

14.35-15.20

08

Konsultacje z fizyki

Czwartek

(3 i 4 tydzień miesiąca)

13.40-14.25

14.35-15.20

08

Socha W.

chemia

wych. 2D

Kółko chemiczne

Wtorek

(od 7.02. do 11.04.2017)

15.25-16.10

49

Konsultacje

z chemii

Wtorek

(od 7.02. do 30.05.2017)

14.35-15.20

49

Strzęciwilk B.

j. polski

wych. 2E

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

z języka polskiego

dla klasy 3e

Czwartek

(luty - marzec)

15.30-16.15

37

Konsultacje

z języka polskiego

dla klas 1,2,3

Czwartek

(kwiecień-czerwiec)

15.30-16.15

37

Szałaj B.

pedagog

Konsultacje

z doradztwa zawodowego dla uczniów i rodziców

Poniedziałek

14.30-15.15

27

Urban H.

j. angielski

Konsultacje

z języka angielskiego

Środa

od 01.03.2017

14.35-15.20

15.25-16.10

52

Szypelt W.

muzyka

Chór

„Awokado Kiwi”

Wtorek

Czwartek

15.35–17.00

14.35–16.10

aula/30

Zajęcia muzyczne

Poniedziałek

14.25-15.10

aula

Wiercińska J.

matematyka

wych. 3 C

Kółko

matematyczne

Piątek

8.00-8.45

18

Konsultacje

z matematyki

Środa

14.30-15.15

18

Willma A.

j. polski

wych. 3 A

Coaching

16.02;2,23.03;27.04;

11,25.05;8.06.2017

14.40-15.25

20

Konsultacje

z języka polskiego

dla klasy2c

7,21.02;7,21.03;

25.04;

16,23,30.05.2017

14.40-15.25

20

dla klasy 3a, 3d

14,16.02;14,16,30.03;

4,6.04;

9,11,23,25.05.2017

14.40-15.25

20

Wysocka A.

j. angielski

wych. 1 C

Kółko

z języka angielskiego

Środa

8.00-8.45

38

Konsultacje

z języka

angielskiego

Wtorek

14.35-15.20

38